PRODUKTU KATALOGS

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes vannas istabas mēbeles, kas ne tikai kalpo praktiskiem mērķiem, bet arī iederas jūsu vannas istabas dizainā.Vai jūs esat iecerējuši modernu un elegantu vannas istabu, vai drīzāk vēlaties tradicionālu un mājīgu atmosfēru, pie mums jūs atradīsiet piemērotu risinājumu.

Mūsu plašais klāsts piedāvā visu, kas nepieciešams, lai izveidotu un pilnveidotu jūsu vannas istabu. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat elegantu vannu, modernu izlietni, stilīgu krānu vai praktisku dušas kabīni, mēs esam sagatavojuši daudzveidīgu izvēli. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un radīsiet savu vannas istabu sapņu telpu ar mūsu palīdzību!

FLĪZES

Mēs lepojamies ar to, ka sadarbojamies ar Porcelanosa, jo tas nozīmē augstāko kvalitāti un modernitāti jūsu projektam. Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat renovēt vannas istabu, virtuvi vai citu telpu, Porcelanosa flīzes piedāvā bezgalīgas dizaina iespējas. Atklājiet Porcelanosa flīžu pasauli un piešķiriet savai telpai nepārspējamu eleganci un dizainu

Mēs saprotam, ka virtuve ir viena no svarīgākajām telpām jūsu mājā, un tāpēc mēs esam pievērsuši uzmanību detaļām un dizainam. Mēs piedāvājam dažādus stilus un dizaina iespējas, lai jūs varētu atrast tieši to, kas atbilst jūsu virtuves interjeram. Vai jūs meklējat modernu, izsmalcinātu krānu, vai tradicionālu, funkcionalu izlietni, mūsu klāstā ir daudzveidīgas iespējas.

Slēdži un rozetes ir vairāk nekā tikai funkcionali komponenti – tie ir arī svarīgs dizaina elements, kas var uzlabot jūsu telpas izskatu. Atjauniniet savu interjeru ar slēdžiem un rozetēm, kas apvieno stilu, funkcionalitāti un drošību.

Salons Royal Interiors Riga
Cēsu str. 31/K3, Rīga, LV-1012, Latvija
Tel. +371 67376780
info@royal-bathrooms.com

Kontakti

Radās jautājumi? Raksti

Close Menu
lv
×
×

Cart