Virtuves maisītāji
Atšķirīgs dizains un precīza inženierija apvienojas, lai radītu izcili modernus maisītājus, kas ir ideāls centrālais elements jebkura stila virtuvēm.

Riobel virtuves maisītāju klāsts ir pieejams piecās skaistās kolekcijās, kas apvieno estētiku ar praktiskumu. No mūsdienu Azure līdz pilsētas industriālajam Mythic, Riobel tīrais izskats papildina modernās virtuves un piešķir pārejas stilam papildu dizaina priekšrocību.

/ Kolekcijas

AZURE

Skaistums kustībā. Tāpat kā okeāna viļņa loks, Azure tver kustības un mākslinieciskuma sajūtu. Mūsdienīgs siluets ar tīrām līnijām un minimālistiskiem rokturiem, kas lieliski apvieno dizainu un ērto lietošanu. Šī kolekcija ir aprīkota ar Boomerang izvelkamo, nolaižamo rokas aerosolu, kas ātri atgriežas sākotnējā pozīcijā un ir aprīkots ar integrētu grozāmo ierīci, kas piešķir patiesu elastību. Azure glaimos jebkurai virtuvei.

/ Kolekcijas

LUDIK

Ludik kolekcija ir vieta, kur iedvesma satiekas ar jauninājumiem. Lai gan dizaina noapaļotajai formai ir mūsdienīga izjūta, tās maigās līnijas un leņķi padara to par mājīgu gan modernā, gan eklektiskā virtuvē. Tas ir pārsteidzošs, skulpturāls elements, kas ne tikai izskatās skaisti, bet arī lieliski darbojas.

/ Kolekcijas

SOLSTICE

Gluds noapaļots izliekums, slaids rokturis, tīras mūsdienīga dizaina līnijas — Solstice sērijas virtuves maisītājs rada lielisku iespaidu. Atbilstoši savam nosaukumam, Solstice līdzsvaro skaistumu ar funkcionalitāti. Forma un funkcija patiesi papildina viens otru, padarot Solstice par īpaši modernu jaucējkrānu, kam ir lemts kļūt par mūžīgu klasiku.

/ Kolekcijas

TRATTORIA

Klasiskais skaistums. Šī kolekcija ir paredzēta jūsu mājas sirdij, kur tiek pagatavoti gardi ēdieni un tiek baudīts dizains. Trattoria lieliski līdzsvaro estētiku un praktiskumu. Izvēlieties noapaļoto “C” vai leņķiskāku “U” snīpi. 

/ Kolekcijas

MYTHIC

Industriālais stils satiekas ar tīrām līnijām. Mythic krāna mūsdienīgais pilsētas industriālais izskats papildina modernās virtuves, piešķirot tām papildu dizaina priekšrocības. Gludā gumijas šļūtene nodrošina tīru funkcionalitāti. Snīpi var pagriezt par 360 grādiem, lai optimizētu virtuves darba telpas izmantošanu.

Salons Royal Interiors Riga
Cēsu str. 31/K3, Rīga, LV-1012, Latvija
Tel. +371 67376780
info@royal-bathrooms.com

lv
×
×

Cart