Vadošais Itālijas uzņēmums vannas istabas mēbeļu ražošanā, pateicoties ļoti augstām ražošanas procesos izmantotajām tehnoloģijām.
Viss ražošanas process tiek izstrādāts četrās rūpnīcās, kas atrodas Monteprandonē, pašā Itālijas centrā, ar kopējo platību 90 000 kv.m.
Baden Haus produkti šodien tiek izplatīti vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē.
________ Mazas veļas telpas izveide vannas istabā


Jums nav nepieciešams tik daudz vietas: moderns veļas mazgājamās mašīnas skapis un, iespējams, augsts skapis ar veļas grozu.


________ Kā mazu vannasistabu padarīt vizuāli plašākuNeliels zema budžeta triks, kas vienmēr darbojas: izmantojiet milzīgus spoguļus pat uz visas sienas. Spoguļi spēj piešķirt dziļuma sajūtu kā neviens cits materiāls.

________ Minimālisms vannas istabā: meklējot būtiskoMinimālisma stils: tiem, kas meklē skaidras, tīras līnijas un līdz minimumam samazinātas mēbeles

BADEN HAUS MĒBEĻU KOLEKCIJAS


IDRA

Idra kolekcija radās no idejas par vannas istabas vidi, kur klasiskā dizaina tipiskā elegance tiek pārinterpretēta mūsdienu stilistikā, pievienojot elementus ar spēcīgu stilistisko nozīmi, kas spēj dot jaunu gaismu vannas istabai.


OLYMPIA

Šī raksturīgā noapaļotā forma ir papildināta ar inovatīvu apdares veidu, kas ir pieejams vairākās matētu un koka krāsu variācijās, lielā modulārā izpildē ar durvīm un plauktiem, kas aprīkoti ar maigu aizvēršanas sistēmu un neredzamām rokturiem, tādējādi piedāvājot iekārtot arī mazākas telpas, nezaudējot komfortu un estētiku.


PREMIUM

Dizains, tehnoloģiskā izpēte un inovatīvi materiāli.....Premium kolekcija nodrošina elementu izvēli no 50 cm līdz 120 cm, kas ir modulāri bezgalīgās kombinācijās. Ļoti saturošas atvilktnes, dubultā augstumā un ar izvēles riteņu komplektu, ir ietērptas ar vienkāršām vai plīsētām fasādēm kopā ar elegantiem krāsainiem rokturiem, tumšu interjeru un plānu melnu vadotni ar mīkstas aizvēršanas sistēmu.


1973

Ievērojams retro aromāts un mūsdienīga iedvesma.....
1973. gada kolekcija ar izteikti retro aromātu un mūsdienīgas iedvesmas pieskārienu ir īsts jaunums vannas istabas mēbeļu panorāmā. Aprīkots ar praktisku atvērtu nodalījumu un ietilpīgām viegli aizveramām atvilktnēm ar pasleptu rokturi, to var uzstādīt ar masīvkoka kājām. Pieejams arī asimetriskā variantā vai ar dubultu izlietni . Kolekciju noslēdz eleganti retro stila izgaismoti spoguļi ar dimanta apstrādi maliņā.


ICONA

Jauns dizains un tehniskais izpildījums Liverpool kolekcijas pārinterpretācijai, jaunā ICONA kolekcija: ļoti saturoša mēbele, kas pieejama 90 cm un 140 cm izmēros ar noapaļotām malām, kas atspoguļo augsti saturošās virsmas rādiusu, daudzfunkcionālas atvilktnes, kas aprīkotas ar plānām, mīkstajām atvilktnēm.

BELLAGIO


Jaunā versija nodrošina ne tikai izlietni uz galda, bet arī iebūvētas izlietnes uz cietas virsmas, tai ir praktiskas atvilktnes ar BLUM metāla sistēmu , stumšanas atvēršanas un mīkstās aizvēršanas sistēma, un tā šodien ir pieejama papildus matēta balta un tabakas ozols, arī marmora stikla apdare, piešķirot Bellagio Collection eleganci ikvienai vannas istabas videi...."

QUBO

Šīs līnijas ideālā modularitāte ļauj izveidot bezgalīgas kombinācijas, apvienojot atvilktnes, ar lēni aizveramiem un praktiskiem metāla rokturiem, ar pamatni vai kājām no melnā lokšņu metāla, kas raksturīgs industriālajai šikai gaumei. Kolekcija ir balstīta uz līniju vienkāršību. ko papildina 45 grādu leņķi un atbalsta virsmu funkcionalitāte, kas pieejama koka vai metāla apdarē ar praktisko sānu piederumu turētāju.. ....


SPACE
Space kolekcijas plašā modularitāte piedāvā jaunu redzējumu par pilnīgi individuālu vannas istabas mēbeli, kuru raksturo būtiskas līnijas un elastīgs dizains.

Stingri ģeometriskā izkārtojuma Space Collection ļauj izvēlēties no uz grīdas stāvošiem līdz piekaramiem elementiem ar dekoratīvām baltām kājām. Skapji, kas ir piemēroti pat lielām sadzīves tehnikas ierīcēm, ļauj sakārtot telpu, nodrošinot maksimālu ietilpību un pārvietošanās brīvību.

VAGUE

Mīkstas līnijas raksturo Vague kolekciju estētikas cienītājiem, nezaudējot komfortu.

Praktiskas durvis un atvilktnes ir pieejamas tabakas ozola un balinātā ozola apdarē un spīdīgi pelēkā, baltā un antracīta variantos ar mīkstas aizvēršanas sistēmu, ko var kombinēt ar stikla vai kompozīta izlietnēm vannas istabas koncepcijai, kas vērsta uz formu racionalitāti un lietošanas praktiskumu. V

TIFFANY


Mūžīgs deko stils ar modernu dvēseli raksturo Tiffany kolekciju, kurai ir spēcīga vizuālā ietekme. Kolekcija ir pieejama matēta baltā, grafīta un zilā krāsā. Skapīši var būt pakarināmās vai ar elegantām masīvkoka kājām.

Salons Royal Interiors Riga
Cēsu str. 31/K3, Rīga, LV-1012, Latvija
Tel. +371 67376780
info@royal-bathrooms.com

Close Menu
lv
×
×

Cart