BUSTER + PUNCH stāsts

Mēs strādājam ar retiem, cietiem metāliem, lai izgatavotu īpašus  priekšmetus ikdienas lietošanai


BUSTER + PUNCH SAVU STĀSTU SĀKA GARĀŽĀ LONDONĀ, BŪVĒJOT MOTOCIKLUS

 

Mūsu mīlestība pret darbu ar retiem, cietiem metāliem ir likusi mums pārveidot ikdienas funkcionālo furnitūru neparastās mājas detaļās.

No spuldzes, dimmera slēdža un piekaramās lampas līdz durvju rokturiem mēs pastāvīgi veidojam novatorisku neaizmirstamu dizaina detaļu kolekciju.

Mūsu darbu iedvesmo Londonas modes, mūzikas un subkultūras ainas, kurās mēs sadarbojamies ar ielu māksliniekiem, velosipēdu ražotājiem un modes dizaineriem, lai mūsu izstrādātajos produktos ieviestu attieksmi.

VIDE

VANNASISTABA
GUĻAMISTABA
VIRTUVE
VIESISTABA

UZLABO JEBKURU INTERJERU

Izpētiet Buster + Punch oriģinālo dizainu, detaļas un kolekcijas.

Mēbeļu rokturi

Durvju rokturi

Slēdži

Rozetes

Mēbeles

Apgaismojums

Vannas istabas aksesuāri

Interjeram un sajūtām

 

 
GAISMAS SLĒDŽI

Gaismas slēdži ir izgatavoti no cieta metāla un ir pieejami piecos dažādos toņos, kas atbilst Buster+Punch rokturu un apgaismojuma kolekcijām. B+P slēdži lieliski darbojas gan dzīvojamos, gan komerciālos interjeros.

 

GAISMAS dimmer SLĒDŽI

Dimmer slēdži ir izgatavoti no metāla ar dimanta izgrieztu rievotu pogu, kas lieliski jūtas un izskatās katrā telpā. Tie ir pieejami ar dažādu metāla apdari, kas atbilst Buster+Punch rokturu un apgaismojuma kolekcijām. B+P dimmer slēdži lieliski darbojas gan dzīvojamos, gan komerciālos interjeros.

Rozetes

B+P rozetes ir pieejamas dažādos toņos, kas atbilst pārslēgšanas slēdžiem, dimmeriem un eiro plāksnēm, lai nodrošinātu vienmērīgu plūsmu visā telpā. Pateicoties būtiskām dizaina funkcijām, tostarp ikoniskām masīvā metāla penny pogām B+P 1G, 2G modeļos ar integrētiem USB lādētājiem, jūs varat atrast savam interjeram ideālu kontaktligzdu.

Salons Royal Interiors Riga
Cēsu str. 31/K3, Rīga, LV-1012, Latvija
Tel. +371 67376780
info@royal-bathrooms.com

Close Menu
lv
×
×

Cart