Slim CC WC with 440 Lever Cistern by Burlington
€415.00 incl.VAT
| Finish | White |
|---|---|
| Depth | 720mm |
| Material | Vitreous China |
| Shape | Standard |
| Width | 440mm |
| Height | 1425mm |
| Weight | 37.45kg |
| Height Type | Standard |
| Rimless | No |
| Flush Type | Lever |
| Trap Option | P-trap |
| Compliance | BS EN 997:2012 WC pans and WC suites with integral trap BS EN 33:2011 Pedestal W.C. pans with close-coupled flushing cistern. Connecting dimensions |
| Additional Information |
|
SEAT IS NOT INCLUDED
Drawing is HERE
My Wishlist
My Wishlist













Reviews
There are no reviews yet.