Previous
Next

Par Royal Interiors

Mēs esam specializējušies augstas kvalitātes vannas istabas aprīkojuma tirdzniecībā, piedāvājot plašu izvēli, kas ietver vannas, santehniku, radiatorus, dvieļu žavētājus, flīzes, dušas un vannas istabas mēbeles.

Mūsu darbības pamatā ir filozofija, kas izsaka mūsu uzņēmuma būtību – augstas kvalitātes, inovatīvu produktu piegāde, kas kombinējas ar personisku un uzmanīgu apkalpošanu. Mēs ticam, ka vannas istabas iekārtošana ir daudz vairāk nekā vienkāršs process. Tas ir par jūsu vēlmēm, jūsu stilu un jūsu dzīvesveidu.

 

Mūsu piegādātāji

Mūsu piegādātāji ir rūpīgi atlasīti. Mēs lepojamies būt oficiāliem pārstāvjiem tādām zīmoliem kā “Victoria+Albert Baths”, “Perrin & Rowe”, “Imperial”, “Hurlingham”, “Carron”, “Vogue”, “Porcelanosa”, “Burlington”. Strādājot ar tik pazīstamiem un pasaulē atzītiem partneriem, mēs varam garantēt ne tikai augstu produktu kvalitāti, bet arī ātru piegādi un tehnisko atbalstu. Mēs sadarbojamies ar interjera dizaineriem un spējam piedāvāt idejas un konceptus pat visprasīgākajiem klientiem.

Iedvesma

Vanna ir kā burvju brīdis, kas iegremdē tevi dziļā relaksācijā. Tā ir miera un iedvesmas avots. Kad tu iegrimsti siltā ūdenī, ikdienas rūpes un stresa saspringums sāk izgaist kā migla saules pieaugšanas mirklī.

Salons Royal Interiors Riga
Cēsu str. 31/K3, Rīga, LV-1012, Latvija
Tel. +371 67376780
info@royal-bathrooms.com

Close Menu
en_GB
×
×

Basket