Riviera 580mm Square Basin with Riviera Full Pedestal by Burlington
€376.00 incl.VAT
| Finish | White |
|---|---|
| Range | Riviera |
| Material | Vitreous China |
| Shape | Square |
| Length | 470mm |
| Width | 580mm |
| Height | 847mm |
| Height Type | Standard |
| Tap Holes | 0, 1, 2, 3 |
| Waste Options | Standard |
Drawing is HERE
My Wishlist
My Wishlist




Reviews
There are no reviews yet.