Edwardian 120cm Double Basin with Washstand by Burlington
€1,681.00 incl.VAT
-
Finish White Range Edwardian Material Vitreous China Shape Square Length 510mm Width 1210mm Weight 41.1kg Tap Holes 1, 2, 3
Drawing is HERE
My Wishlist
My Wishlist
€1,681.00 incl.VAT
| Finish | White |
|---|---|
| Range | Edwardian |
| Material | Vitreous China |
| Shape | Square |
| Length | 510mm |
| Width | 1210mm |
| Weight | 41.1kg |
| Tap Holes | 1, 2, 3 |
Drawing is HERE
Reviews
There are no reviews yet.