Vannas istabas mēbeles…..

....ne tikai vizuāls elements, bet arī svarīgs praktisks elements, kas ietekmē jūsu vannas istabas funkcionalitāti un organizāciju.

Moderns un klasisks stilu apvienojums: Mūsu sortiments iekļauj modernas un klasiskas stila vannas istabas mēbeles. Neatkarīgi no tā, vai jūs priecājaties par skaidrām un vienkāršām līnijām, vai vēlaties ieviest klasisku eleganci, mēs esam sagatavojuši risinājumus, kas nodrošina estētiku un funkcionalitāti.

Daudzveidīgi izmēri un plaša krāsu izvēle: Vannas istabas mēbeles, kas atbilst jūsu vēlmēm, nav tikai dizains, bet arī piemēroti izmēri un krāsas. Mūsu mēbeles ir pieejamas dažādās izmēru opcijās un daudzos krāsu toņos, lai jūs varētu izvēlēties tieši to, kas atbilst jūsu telpas un stilistikas prasībām.

Modulārās sistēmas: Piedāvājam arī modulāras sistēmas, kas ļauj jums pielāgot vannas istabas mēbeles atbilstoši jūsu vajadzībām un telpas izmēriem. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot un pielāgot savu vannas istabu tā, lai tā būtu maksimāli efektīva un estētiska.

Itāļu un spāņu kvalitāte: Mēs piedāvājam mēbeles no Itālijas un Spānijas – valstīm, kurās tradicionāli tiek lepni ražoti augstas kvalitātes dizaina priekšmeti. Šīs mēbeles spīd ar augstu izpildījuma standartu un ilgtspējību.

Vadošais Itālijas uzņēmums vannas istabas mēbeļu ražošanā, pateicoties ļoti augstām ražošanas procesos izmantotajām tehnoloģijām.

Salgar, ar vairāk nekā 70 gadu vēsturi, ir ģimenes uzņēmums, kas ražo 100% vannas istabas mēbeles savā rūpnīcā Zaragozā, Spānijā, un pārdod vannas istabas aprīkojumu vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.Luksusa un Ekskluzīvā GB kolekcija piedāvā vannas istabas mēbeles, kas izgatavotas, ievērojot visaugstākos kvalitātes un ražošanas standartus.

Salons Royal Interiors Riga
Cēsu str. 31/K3, Rīga, LV-1012, Latvija
Tel. +371 67376780
info@royal-bathrooms.com

Kontakti

Radās jautājumi? Raksti

Close Menu
en_GB
×
×

Basket